Firma Stefar kontynuuje tradycje w zakresie transportu samochodowego nieprzerwanie od 1964 roku. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu i innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy liderem na konkurencyjnym rynku. Ustawicznie inwestujemy w rozwój firmy podnosząc przy tym jakość świadczonych przez nas usług i zwiększając możliwości, jakimi dysponujemy.

go

Niezawodny

Transport kontenerowy

Przewozimy towary zarówno dla dużych międzynarodowych korporacji transportowych, jak i dla klientów indywidualnych. W każdym przypadku daliśmy się poznać jako niezawodny partner świadczący usługę bezpiecznie i terminowo. Inwestujemy w flotę znakomitych samochodów ciężarowych firmy DAF przystosowanych do transportu kontenerowego. Dysponujemy także dużym wyborem pozostałych ciężarówek do różnych zastosowań. Park maszynowy i własne zaplecze serwisowe pozwalają nam na pewną realizację wszelkich zleceń transportowych.

Kontenery

Przewozimy wszystkie standardy kontenerów: 20, 40DV, 40HC, 45HC, Open Top, Flat Rack, Tank. Ponadto transportujemy towary niebezpieczne ADR, a także kontenery chłodnicze z kontrolą temperatury.

Pozostałe towary

Korzystając z rozbudowanej i zróżnicowanej floty ciężarówek realizujemy również pozostałe przewozy ciężarowe. Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego, z pewnością będziemy mogli pomóc.

01

02

03