Ekologiczne rozwiązania zawsze stanowiły istotny segment naszych działań. Wszystkie nasze ciężarówki spełniają normę emisji paliw EURO6. Nasi kierowcy otrzymali wyjątkowy certyfikat gratulacyjny od firmy MAN w uznaniu za wyjątkowo ekologiczny styl jazdy. Poszukując kolejnych innowacyjnych rozwiązań wybraliśmy inwestycję w fotowoltaikę, nowoczesne źródło energii pochodzącej ze słońca.

solar

poznaj naszą

Wiatę z dachem fotowoltaicznym

Opracowaliśmy unikalny na rynku kompleksowy produkt, dzięki któremu możesz szybko zacząć korzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje zastosowanie paneli fotowoltaicznych.  Wiata powstaje w przeciągu kilku dni i stanowi gotowe źródło energii elektrycznej dla Twojego domu i dodatkowe zadaszone miejsce parkingowe dla Twojego samochodu. Może być opcjonalnie wyposażona w ładowarkę do samochodu elektrycznego lub hybrydowego (11/22kW). Połączenie paneli z taką ładowarką sprawia, że swoje auto naładujesz za darmo.

solar

Najwyższa jakość

w najlepszej cenie

W naszych instalacjach stosujemy niezawodne i wydajne falowniki marki Growatt, sprawdzonego partnera w projektach z zakresu fotowoltaiki. Rozwiązania firmy Growatt z powodzeniem są stosowane zarówno w niewielkich przydomowych rozwiązaniach, jak i olbrzymich przemysłowych wdrożeniach. Cechują się przy tym estetycznym wykończeniem i nowoczesnym designem, a także innowacyjnymi rozwiązaniami.

solar

Fotowoltaika

W firmie Stefar

Jak działamy

Wprowadzając na rynek produkty z branży fotowoltaiki postawiliśmy na niezawodny, sprawdzony sprzęt, a także na wygodę użytkowników. Nadrzędnym celem jest oferowanie rozwiązań przyjaznych dla  środowiska.

Wszystko w jednym miejscu

W trosce o komfort naszych klientów opracowaliśmy pełną procedurę związaną z realizacją projektów fotowoltaicznych: pozyskujemy finansowanie, pomagamy pozyskiwać dotacje, obejmujemy wdrożenie w pełni naszym nadzorem, a także przyłączamy instalację do sieci i pomagamy opracować dokumentację.

Czysta energia w Twoim domu

Podejmując współpracę z naszą firmą otrzymujesz sprawdzony sprzęt i bogate doświadczenie, a także know-how. Przeprowadzimy Cię przez proces realizacji projektu i zapewnimy profesjonalne wsparcie na każdym etapie.